Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Altay'da Aidat Çağrısı

ALTAY Başkanı Cihangir Marmara, kulüp üyelerine 150 TL olan 2015 yılı aidatlarını ödemeleri çağrısında bulundu.

Altay'da Aidat Çağrısı
A+ A-

ALTAY Başkanı Cihangir Marmara, kulüp üyelerine 150 TL olan 2015 yılı aidatlarını ödemeleri çağrısında bulundu. Ekonomik sorunlarla boğuşan kulübün üyelerden yaklaşık 200 bin TL aidat alacağı olduğunu kaydeden Başkan Marmara, "Aidatlar konusunda daha önce tüm üyelerimize SMS gönderdik. Sonra da tebligat yolladık. Bir kez daha uyardıktan sonra çıkarma yoluna gidebiliriz. Bu şartlarda kulübünü düşünmeyen üyenin kimseye faydası olmaz" dedi.

Marmara başkanlığındaki yönetim, 1 Ağustos 2015'te, "Çakma üye" olarak adlandırılan 178 kişinin üyeliğinin iptal edildiğini açıklamıştı. Yaklaşık 980 üyesi olan Altay'a son dönemde 26 yeni üye kazandırıldı.

Genel kurul kararı almanın henüz gündemlerinde olmadığını ifade eden Cihangir Marmara, "Kimse sezonu tamamladık havasına girmesin. Genç oyunculardan kurulu bir ekibe sahibiz, onların bu durumdan etkilenmelerini istemiyoruz. Son 3 maçta kendilerini göstermeleri gerekiyor. Sezon tamamlandıktan sonra yönetim olarak oturup kararımızı vereceğiz" diye konuştu.

Dünkü yönetim kurulu toplantısında Altay'ın, İzmir Turizm Tanıtma Vakfı'na (İZTAV) üye olmasını kararlaştırdıklarını söyleyen Başkan Marmara, ayrıca kendisinin ve bazı yöneticilerin omurilik felcine dikkat çekmek için 8 Mayıs'ta İzmir'de yapılacak Wings For Life World Run koşusuna katılacağını belirtti.