Beşiktaş Avrupa'da tarih yazıyor !
SONAR'dan olay yaratacak seçim anketi
CHP'nin İBB Başkan adayı belli oldu !

ANTALYA'DA ASKERE SALDIRI: 1 EVLADIMIZ ŞEHİT

Konyaaltı'nda ormanlık alanda jandarma ekibine ateş açılması sonucu bir uzman çavuş şehit oldu.

ANTALYA'DA ASKERE SALDIRI: 1 EVLADIMIZ ŞEHİT
A+ A-

Antalya'nın Konyaaltı İlçesi'ndeki ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açıldı. Askerlerin karşılık vermesi üzerine çatışma yaşandı. Olayda yaralanan bir uzman çavuş hastanede şehit oldu.

Konyaaltı İlçesi Çakırlar mevkiinde saat 13.00 sıralarında arazi taraması yapan jandarma ekiplerine, ateş açıldı. Jandarmanın da karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmada, ilk ateş sırasında 1 uzman çavuş başından yaralandı. Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen yaralı uzman çavuş, doktorların çabasına rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Olayın ardından bölge polis helikopteri ve çok sayıda polis ile jandarma ekibi sevk edildi. Çakırlar bölgesine giriş ve çıkışlar polis ekipleri tarafından sağlanmaya başladı. Çakırlar bölgesinden çıkış yapan araçlar polis tarafından didik didik aranmaya başlarken, helikopter de havadan aramalarını sürdürüyor.

ŞEHİDİN KİMLİĞİ BELLİ OLDU

Ormanlık alanda arazi taraması yapan jandarma ekibine ateş açılması sonucu şehit düşen Uzman Çavuş'un 1988 doğumlu Fazıl Doğruöz olduğu öğrenildi.

DHA