Kritik MGK sona erdi ! Neler konuşuldu ?
Kadir Topbaş istifa etti !
Miss Turkey birincisi Itır Esen'in tacı geri alındı

Asker ziyaretine gidenlere saldırı: 1 ölü 1 yaralı

Şırnak'ta asker ziyaretine giden aileye PKK saldırdı. Saldırıda 1 kişi öldü 1 kişi yaralandı.

Asker ziyaretine gidenlere saldırı: 1 ölü 1 yaralı
A+ A-

Uludere'de PKK'lı teröristler yola döşedikleri patlayıcıyı, askerde olan  çocuklarını ziyarete giden ailenin içinde bulunduğu sivil aracın geçişi sırasında  infilak ettirdi - Saldırıda, araçta bulunan bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi  ağır yaralandı

Şırnak'ın Uludere ilçesinde PKK'lı teröristler, yola  döşedikleri patlayıcıyı askerde olan çocuklarını ziyarete giden ailenin içinde  bulunduğu sivil aracın geçişi sırasında infilak ettirdi. Saldırıda araçta bulunan  bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi ağır yaralandı.

Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, Uludere ilçesine bağlı  Andaç köyü Kuresin üs bölgesinde askerlik görevini yapan Fikret Kelleci'yi  ziyaret etmek için Siirt'ten gelen Kerem Türkdoğan yönetimindeki 56 AT 286  plakalı aracın üs bölgesi yolunda geçişi sırasında terör örgütü PKK mensupları,  yola döşedikleri el yapımı patlayıcıyı infilak ettirdi.

Patlamanın etkisiyle araç, yolun karşı tarafına savruldu. Saldırıda  ağır yaralanan Kelleci'nin babası Hüseyin Kelleci ve eniştesi sürücü Türkdoğan  ambulansla Uludere Devlet Hastanesine kaldırıldı. Türkdoğan yapılan müdahalelere  rağmen hayatını kaybetti. Kelleci ise buradaki müdahalenin ardından Şırnak Devlet  Hastanesine sevk edildi.