Bakan açıkladı: Köprü'den çift yönlü ücret mi alınacak?
Suudi sözde din adamı: ''Tecavüzün sorumlusu kadınlardır''
AK Parti'de sıra Bakanlara mı geliyor ?

Ayağı Mazgala Sıkışan Gencin İtfaiye Kurtardı

İZMİT'te, ayağı mazgala giren sağır ve dilsiz 37 yaşındaki Soner Çağlar'ı, itfaiye ekibi mazgalın demirlerini keserek kurtardı.

Ayağı Mazgala Sıkışan Gencin İtfaiye Kurtardı
A+ A-

İZMİT'te, ayağı mazgala giren sağır ve dilsiz 37 yaşındaki Soner Çağlar'ı, itfaiye ekibi mazgalın demirlerini keserek kurtardı. El hareketleri ile itfaiye ekibini yönlendirmeye çalışan Soner Çağlar hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu.

Dün gece, İzmit Atatürk Spor Salonu'nun yanındaki yoldan geçen Soner Çağlar'ın bir demirin kopması sonucu sağ ayağı mazgalın içerisine girdi. Yere düşmesi sonucu sağ bacağı mazgalın içerisine giren Soner Çağlar acı içerisinde kıvranırken, yanında bulunan yakınları itfaiyeden yardım istedi. Olay yerine gelen itfaiye ekibi demir kesme makası ile mazgalın bir demirini kesmeye çalışırken, Soner Çağlar ise el hareketleriyle itfaiye ekibini yönlendirmeye çalıştı.

Demirin kesilmesiyle Soner Çağlar sıkıştığı yerden kurtarıldı. Soner Çağlar kimliğini vererek ekiplere yardımcı olurken, ambulansa bindirilirken sağır ve dilsiz bir yakını Soner Çağlar ile işaret diliyle anlaşmaya çalıştı. Ayağı incinen Soner Çağlar kaldırıldığı Kocaeli Devlet Hastanesi'nde tedavi olduktan sonra taburcu oldu.

FOTOĞRAFLI