Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Aydın’da Gazeteciler Basın Kartı Konusunda Bilgilendirildi

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Muğla İl Müdürlüğü, Aydın'da düzenlediği toplantıda gazetecileri basın kartları konusunda bilgi...

Aydın’da Gazeteciler Basın Kartı Konusunda Bilgilendirildi
A+ A-

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Muğla İl Müdürlüğü, Aydın'da düzenlediği toplantıda gazetecileri basın kartları konusunda bilgi verdi.

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) İletişim Fakültesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıya Aydın Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Şükrü Söylevci, BYEGEM Muğla Bölge Müdürü Cavit Okur, Basın İlan Kurumu Aydın Şube Müdürü Özgür Toplaoğlu, Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Tevfik Akbaş, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Aydın ve il genelinde çalışan basın mensupları katıldı.

BYEGEM Muğla Bölge Müdürü Cavit Okur, açılış konuşmasın da, bölgede yerel basınla sık sık bir araya gelmek istediklerini belirterek, düzenlenecek eğitim seminerlerinde Üniversitelerin ilgili bölümleri, Basın İlan Kurulu İl Temsilcilikleri, Gazeteciler Cemiyeti ve dayanışma dernekleri ile birlikte yapmak istediklerini söyledi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aydın İl Müdürlüğü'nden uzmanların da katıldığı toplantıda, Basın ve Enformasyon Uzman Yardımcıları Gülçin Umut ve Zerrin Garip, yaptığı sunumun da basın kartları yönetmeliğiyle ilgili bilgiler aktarmasının ardından, basın kartları ve SGK ile ilgili basın mensuplarından gelen sorulara yanıtlar verildi.