Öğretmen evine giderken infaz edildi !
Avusturya'ya misilleme ! Böyle arandılar
3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !

Badminton Federasyonundan Gata'daki Gazilere Moral Ziyareti

Badminton Federasyonu yetkilileri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında GATA'daki yaralı gazi asker ve polisleri ziyaret etti

Badminton Federasyonundan Gata'daki Gazilere Moral Ziyareti
A+ A-

ANKARA (AA) - Türkiye Badminton Federasyonu yetkilileri, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ndeki (GATA) gazi asker ve polisleri ziyaret ederek, hediyeler verdi.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre terör olaylarında yaralanan ve GATA'da tedavi gören asker ve polislere yapılan ziyarette, federasyon başkanı Murat Özmekik, asbaşkan Bilal Turan Küçükarpacı, genel sekreter Mehmet Dinç ve federasyon personeli yer aldı. Gazi ve askerlere milli takım eşofmanı ve tişörtü hediye edildi.

Özmekik, ziyarete ilişkin açıklamasında, "Terör olayları ülkemiz gündemini sürekli meşgul etmektedir. Hainlerin alçakça saldırısı sonucu gazilerimiz GATA'da tedavi görüyorlar. Bu sebeple bir ziyaret gerçekleştirdik. Onları unutmadığımızı ve onlarla birlikte olduğumuzu ifade ettik. Gazilerimize acil şifalar diledik. Hain saldırılar sonucu şehit olan asker ve polislerimize de Allah'tan rahmet diliyoruz." ifadelerini kullandı.