Türk yolculara skandal muamele ! Köpekle arandılar
Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur
Ağabeylerinin eve kilitlediği kız, sevgilisine kaçarken pencereden düştü

Başarılı 171 Öğrencinin Gezisi Devam Ediyor

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje ile Adıyaman'da okuyan 171 öğrenci için Ankara, Konya, Bursa ve Çanakkale gezisi düzenlendi.

Başarılı 171 Öğrencinin Gezisi Devam Ediyor
A+ A-

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan proje ile Adıyaman'da okuyan 171 öğrenci için Ankara, Konya, Bursa ve Çanakkale gezisi düzenlendi.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü'nün Sosyal Destek Programı (SODES) çerçevesinde yürütmüş olduğu Gönül Köprüsü Projesi kapsamında özel uçakla Ankara'ya götürülen 171 öğrenci, Ankara, Konya, Bursa'yı gezerek Çanakkale'ye geçti. Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Emniyet Teşkilatının 171. yıl dönümü nedeniyle Adıyaman'da, eğitim gören başarılı 171 öğrenci için gezi programı düzenledi. Ankara'ya giden öğrencilere Adıyaman'dan, polis memurları, 2 sağlık görevlisi, 5 öğretmen ve uzman seyahat rehberleri eşlik etti. Adıyaman Havalimanından özel uçakla, Ankara'ya gelen öğrenciler ilk olarak burada Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyaret sonrası öğrenciler Anıtkabir önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. Anıtkabir ziyareti sonrası öğrenciler, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etti. Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret eden öğrenciler burada AK Parti Adıyaman Milletvekilleriyle bir araya gelerek sohbet etti. Öğrencilerin gezi mutluluğu yüzlerine yansırken, öğrenciler Ankara gezisinin ardından Hızlı Trenle Konya'ya geldi. Konya'nın tarihi ve kültürel yerlerini gezen öğrenciler daha sonra karayoluyla Bursa'ya geldi. Bursa'nın da, tarihi ve kültürel yerlerini gezen öğrenciler burada teleferiğe binerek Uludağ'da çıkarak doyasıya eğlendiler. Öğrenciler Bursa gezisi sonrası öğrenciler karayoluyla Çanakkale'ye geçti.