Kömür ocağında göçük: 6 işçi ölü
Alman polisi açık açık yazdı: PKK için görevdeyiz
Kasko sigortasında flaş gelişme

Başkan Karaosmanoğlu, Yerel Yönetimler Sempozyumu’na Katılacak

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek...

Başkan Karaosmanoğlu, Yerel Yönetimler Sempozyumu’na Katılacak
A+ A-

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu yıl beşincisi gerçekleştirilecek ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirilecek AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu'na katılacak.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, bu yıl 5'incisi gerçekleştirilecek olan AK Parti Yerel Yönetimler Sempozyumu'na katılacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımlarıyla 13-14 Nisan tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek sempozyum, Ankara Ticaret Odası-Congresium'da yapılacak. "Gençlik ve Belediye" konulu Yerel Yönetimler Sempozyumu iki gün boyunca sürecek. İlk gün olan açılışın olacağı sempozyumda Başkan Karaosmanoğlu, ikinci günün üçüncü bölümünde "Belediyecilik ve Gençlik Çalışmaları Paneli'nde oturum başkanlığı yapacak.

İki gün boyu sürecek sempozyum nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu 13 Nisan Çarşamba günü Ankara'da olacak ve 14 Nisan Perşembe günü geç saatlerde Kocaeli'ne geri dönecek.