Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti

Başkan Özer’den Yıllık İşletme Cetveli Uyarısı

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer, Sanayi Sicil Belgesi sahibi işletmelerin...

Başkan Özer’den Yıllık İşletme Cetveli Uyarısı
A+ A-

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Necdet Özer, Sanayi Sicil Belgesi sahibi işletmelerin yıllık işletme defterlerini, 30 Nisan 2016 tarihine kadar bildirmeleri gerektiğini söyledi.

DTO Başkanı Necdet Özer, yıllık işletme cetveli ilgili açıklama yaptı. Başkan Necdet Özer, yaptığı açıklamada, Sanayi Sicil Belgesi sahibi işletmelerin her yılın ilk dört ayı içerisinde bildirim mecburiyetleri olduğunu belirterek, "Firmaların, 2015 yılına ait bilgileri içeren yıllık işletme cetvellerini 30 Nisan 2016 tarihine kadar https://sanayisicil.sanayi.gov.tr internet adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifreleri ile 2015 yılına ait işletme cetvelini girmeleri gerekmektedir" dedi.

Süresi içerisinde sisteme girmeyenler hakkında 6948 Sayılı Sanayi Sicili Kanunu'nun 9. maddesi gereği, 881 TL idari para cezası uygulanacağının bildirildiğini aktaran Özer, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için firmaların, 30 Nisan 2016 tarihine kadar bildirimlerini yapmaları gerektiğini vurguladı.