Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı 1. Lig'de

- Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Karacan:"Kadın voleybol takımımız layık olduğu yere yükselmiştir"- Siyah-beyazlı takımın antrenörü Söz:"İyi çalıştık ve hakkımızı aldık. Camiamıza hayırlı olsun"

Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı 1. Lig'de
A+ A-


İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kulübü Amatör Şubeler ve Beşiktaş Üniversitesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Karacan, Bayanlar Voleybol 2. Lig Final Grubu ikinci gün müsabakasında Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yenerek 1. Lig'e yükselmeyi garantileyen siyah-beyazlı takımı kutladı.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Karacan, 1. Lig'e çıktıkları için mutlu olduğunu belirterek, "Kadın voleybol takımımız layık olduğu yere yükselmiştir. Sevgili kızlarımıza, idari ve teknik ekiplerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah seneye bu başarıların devamı gelecektir. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Kulübü Genel Koordinatörü Levent Çifter ise bekledikleri bir başarıyı elde ettiklerini vurgulayarak, "Kabustan uyandık ve kaybettiğimiz bir şeyi yeniden bulduk. Evvelki sene kurulan takım bir talihsizlik yaşadı. Bu sezon işi şansa bırakmadık. Beşiktaş'ın ilkelerine uygun, kendi kafamızda bir hoca getirdik. Hocamızın ve ekibimizin sıkı çalışması bu neticeyi getirdi. Disiplinli, birbirlerini seven ve birbirlerini güvenen bir ekip oluştu. Bu başarının geleceğini biliyorduk. Camiamıza hayırlı olsun, çok sevinçliyiz." şeklinde görüşlerini aktardı.

Siyah-beyazlı takımın antrenörü Kamil Söz ise oyuncularını tebrik ederek "Çok mutluyum. Sekiz aylık uzun bir çalışmanın sonucuydu bu maç. Sporcularımı, teknik ekibimi ve tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ciddi bir ekip çalışması sonucunda geldi bu başarı. İyi çalıştık ve hakkımızı aldık. Camiamıza hayırlı olsun." değerlendirmesinde bulundu.

Takımın liberosu Melis Yılmaz de hedeflerine ulaştıklarını aktararak, "Sezon başından beri bunu hedefliyorduk. Zaten normal sezonda da çok iyi bir performans göstermiştik. Buraya gelen takımların hepsi bizim grubumuzdaydı. Hepsini ayrı ayrı tanıyorduk. Bu bizim için bir şans oldu. Büyük fedakarlıklar yaparak çalıştık. 1. Lig'e yükselmeyi hak ettiğimizi düşünüyorum." ifadelerini kullandı.