AK Partili başkanı yakan fotoğraflar
İstanbul'da korkutan görüntü! Boğaz çamura bulandı
Bankaya ödediği fazla kredi faizinin 3 katını geri aldı

Bodrum'da fıkra gibi olay: Belgenin aslı yerine sekreter Aslı'yı verdiler

Bodrum'da bir bankanın müdürü, e-mail ile gönderilen belgelerin aslını isteyince fıkraları aratmayan bir olay yaşandı.

Bodrum'da fıkra gibi olay: Belgenin aslı yerine sekreter Aslı'yı verdiler
A+ A-

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ndeki bir bankanın müdürü, e-mail ile gönderilen belgelerin aslını isteyince fıkraları aratmayan bir olay yaşandı. Yanlış anlaşılma sonucu ticari işletme sahibi, maille gönderdiği belgelerin aslının yerine sekreteri Aslı'yı bankaya gönderince ortaya çıkan komik olay tebessüm yarattı.

Bodrum'da özel bir bankanın müdürü 54 yaşındaki Y.Y., geçen pazartesi günü Karadeniz fıkralarını aratmayan bir olay oldu. Y.Y.'nin sosyal paylaşım sitesinde paylaştığı olayı öğrenen ilçe sakinleri, kendini gülmekten alamadı. 30 yıldan bu yana sektör içerisinde olduğunu, birçok olayla karşılaştığını, ancak son günlerin en ilginç ve komik olaylarından biri olduğu için bunu arkadaşlarıyla paylaştığını anlatan Y.Y., şöyle dedi:

"Zor şartlarda çalışıyoruz. Malum bankacılık. Bugün bir müşterim mail ortamında talimat yolladı. "Tamam ağabey işlemi yaparız" dedim. "Ama bize aslı lazım, sen sonra yollarsın" dedim. Öğleden sonra o şirketten bir kız geldi. "Ben Aslı, beni istemişsiniz" dedi. Ben öylece kalakaldım. Konuşunca 2 dakika sonra olayın gerçeğini anlayınca kahkahalara boğulduk. Yoğun ve stresli bankacılık ortamında güzel ve tatlı bir anı olarak kaldı."

Y.Y., arkadaşlarının inanamayıp mesaj ve telefonla kendisini arayıp olayın doğruluğunu sorduğunu da ekledi. Sekreter Aslı K. ise, "Ofiste çalışırken patronum bankaya müdürün yanına gitmemi söyledi. Ben de bankaya geldim. Müdür ben Aslı deyince çok şaşırdı. "Niye geldin ki" dedi. Sonra yanlışlık ortaya çıkınca hepimiz olaya güldük" dedi.

DHA