Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur
Ağabeylerinin eve kilitlediği kız, sevgilisine kaçarken pencereden düştü
Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !

Çaldıran’da Polis Haftası Etkinlikleri

Van'ın Çaldıran ilçesinde 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu.

Çaldıran’da Polis Haftası Etkinlikleri
A+ A-

Van'ın Çaldıran ilçesinde 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler renkli görüntülere sahne oldu.

Çaldıran Yavuz Sultan Selim İlkokulu öğrencileri, Polis Haftası nedeniyle Çaldıran İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler. Okul yöneticileri eşliğinde gelen yaklaşık 25 öğrenci, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ünal ile de makamında bir araya geldiler. Öğrencileri tek tek karşılayan Emniyet Müdürü Ünal, misafirlerine meyve suyu ve çikolata ikramında bulunarak, çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerle sohbet ederek, polislik mesleğiyle ilgili bilgiler veren Ünal, toplu fotoğraf çekiminin ardından misafirlerini uğurladı.

Makamdan ayrılan öğrenciler, polis araçlarını yakından tanıyarak, eğitilmiş köpekle zaman geçirdiler.

Polis Haftası'nda polis ağabeylerini yalnız bırakmadıklarını ve hep yanlarında olduklarını ifade eden minik öğrenciler, "Onlar bizim malımızı, canımızı sürekli koruyarak canlarını feda ediyorlar. Polis bayramında onları yalnız bırakmak istemedik" dediler.

Emniyet Müdürü Bülent Ünal ise, "Geleceğimiz olan çocuklarımız, bizler için önem teşkil eden bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar. Müdürlüğümüze gelerek bizleri ziyaret ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Ziyaretimize gelen öğrencilerimize polislerin yaptıkları ve yapacakları hakkında bilgiler anlattık. Araçlarımızı gezdirip eğitimli köpeklerle zaman geçirip eğlendiler. Bu da bizleri mutlu etti. Her zaman halkının yanında, her sıkıntısına koşabilecek bir ekibimiz var. Kapımız sürekli vatandaşlarımıza açıktır" dedi.