Türkiye'den Barzani'ye son teklif
Protokole garsonlu, gazilere self servis
Öldüren bilgisayar oyunu Mavi Balina Türkiye'de yasaklanıyor

Cami tuvaletinde cinsen istismar skandalı !

Kayseri'de 11 yaşındaki erkek çocuğuna cami tuvaletinde cinsel istismarda bulunulduğu iddia edildi.

Cami tuvaletinde cinsen istismar skandalı !
A+ A-

Kayseri'de'de, 11 yaşındaki erkek çocuğuna cami tuvaletinde cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Süleyman Sürmeli, 6 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Olay, geçen 13 Mayıs'ta merkez Melikgazi İlçesi Osman Kavuncu Mahallesi'nde bulunan bir caminin erkekler tuvaletinde meydana geldi. İddiaya göre, 21 yaşındaki Süleyman Sürmeli, tuvalette bulunan 11 yaşındaki M.Ç.'ye cinsel istismarda bulundu. Mağdurun çığlıkları üzerine Sürmeli, olay yerinden hızla kaçtı. Çevredekiler tarafından yakalanan zanlı polise teslim edildi. Gözaltına alınan Sürmeli, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.
 
Kayseri Adliyesi 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada sanık Sürmeli hazır bulunurken, mağdur M.Ç. katılmadı. Mahkeme Başkanı tarafından sözleri sorulan sanık, "Olay günü cuma namazı kılmak için tuvalette abdest alıyordum. Ben kimseye cinsel istismarda bulunmadım. Bu çocuğu sadece tuvalet çıkışında gördüm ve kendisine 'Ne haber' diyerek kafasına vurdum. Başka bir şey olmadı. Tahliyemi istiyorum" dedi.
 
Mahkeme heyeti yaptığı yargılama sonucu Sürmeli'ye 6 yıl 8 ay hapis cezası verdi.

DHA