Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Çanakkale Belediyespor'da Hedef Avrupa

Kulüp Başkanı Güneşhan: - "Klasman etabının ilk devresinde istediğimiz noktaya geldik. İkinci devrede de aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum"

Çanakkale Belediyespor'da Hedef Avrupa
A+ A-

ÇANAKKALE (AA) - Bayanlar Voleybol 1. Lig Klasman Etabı'nda 1. devreyi ikinci sırada tamamlayan Çanakkale Belediyespor'da hedef Avrupa kupalarında mücadele etmek.

Kulüp başkanı İsmet Güneşhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendilerine takım olarak sezon başında bazı hedefler koyduklarını söyledi.

Bu hedefin ilkinin ligde 8 takım arasına girmek olduğunu belirten Güneşhan, "Bu hedefimize ulaştık, sonra Avrupa kupalarına gitmek istiyorduk. Bu yönde çok çaba gösterdik ve çalıştık. Klasman etabının ilk devresini ikinci sırada tamamladık. Ama önemli olan sonuca gitmek." diye konuştu.

Güneşhan, şu anda oyuncuların izinli olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti:

"İzin bittiğinde 2. devre için çalışmalarımıza başlayacağız. Klasman etabının ilk devresinde istediğimiz noktaya geldik. İkinci devrede de aynı başarıyı göstereceğimize inanıyorum. Çanakkale'yi Avrupa kupalarında temsil etmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Bunun için her çabayı göstereceğiz."