Cem Felek Barcelona'da !

13 yaşındaki Cem Felek, gelecek sezon Barcelona'da forma giyecek.

Cem Felek Barcelona'da !
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

E.Frankfurt’un altyapısında forma giyen 13 yaşındaki gurbetçi Cem Felek, önümüzdeki sezon ön sözleşme yaptığı İspanyol devinin kadrosuna katılacak. Geleceğin yıldızı olarak gösterilen Cem’in sponsorluğunu Mansimov üstlendi

Dünya futbolu bir yıldız kazanıyor. Henüz 13 yaşında olan bu çocuğun adı Cem Felek...
Almanya 1. Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Eintracht Frankfurt’un altyapısında oynayan ve 8 yılda attığı tam 1185 golle dikkatleri üzerine çeken genç yetenek, dünya devi Barcelona ile ön anlaşma imzaladı.

İspanyol ekibinin uzun bir izleme döneminden sonra kadrosuna katmaya karar verdiği Cem’in sponsorluğunu, Palmali Holding’in sahibi olan Azerbaycanlı ünlü işadamı Mübariz Mansimov yapıyor.

‘Tek oyuncağım toptu’

Cem Felek, ailesiyle birlikte Milliyet’i ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda Azerbaycan Futbol Federasyonu tarafından yapılan vatandaşlık teklifini geri çeviren Cem’in ailesi, geleceğin yıldızları arasında gösterilen genç yeteneğin önümüzdeki sezondan itibaren futbol hayatını İspanya’da sürdüreceğini bildirdi.

İngiliz devleri Chelsea ve Arsenal’in yanı sıra Bayern Münih’in de kadrosuna katmak için uğraş verdiği Cem Felek, Hessen Eyaleti’nde 4 yıldır en fazla gol atan futbolcu olarak vitrine çıkmıştı.

İnanılması güç performansıyla Türkiye Futbol Federasyonu Avrupa Sorumlusu Erdal Keser’in de dikkatini çeken Cem, geçen Kasım ayında U-15 Milli Takımı’na davet edilmiş ve Avrupa Karması ile yapılan maçta görev almıştı.

Almanya’da adeta el üstünde tutulan Cem, “Tek oyuncağım futbol topuydu. Hedeflerime ulaşmak için çok çalışmam lazım” dedi.

Milliyet

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News