Covid-19 Fast Expres’de hedefleri değiştirmedi

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüs salgını dünya genelinde ticari hedeflerin revize edilmesine neden olurken bazıları sektörler tam gaz yola devam ediyor. Uluslar arası kargo taşımacılığında hizmet veren FAST EXPRESS, virüse rağmen 2020 yılında hedeflerinde sapma olmadan devam etmeyi hedefliyor.  

Covid-19 Fast Expres’de hedefleri değiştirmedi
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Hava kargo ve Express taşımacılık hizmeti sunan Türkiye menşeli taşımacılık ve lojistik şirketi FAST EXPRESS, Uluslar arası ana taşıma firmalarıyla uzun dönem anlaşma yoluna giderek, büyük taşımacılık firmaları arasında yer almayı hedefliyor. FAST EXPRESS, COVID-19'a rağmen büyüme hedeflerinde herhangi bir değişiklik yapmadıklarına işaret ederek, 2020 yılı için COVID-19 öncesi belirlenen hedefleri yakalayacağımıza inanıyoruz” şeklinde bilgi verildi.

Forwarder olarak iyi bir noktadayız…

FAST EXPRESS, farklı acentaların faklı servis alanlarını kullanarak, müşterilerine her gün alternatif çözümler sunduklarını belirterek, İş geliştirme yetkilileri“Türkiye’de üretilen ürünler için ekonomik olan tüm hizmetleri vererek, dünyaya taşınmasını sağlıyoruz.” denildi.

Uluslararası kargo taşımacılığında Türkiye’nin Dünya üzerinde önemli bir konumda olduğuna işaret eden FAST EXPRESS, yurtdışından Türkiye’ye olan transferler Üzerinde de çalışmalar yapıldığı iletildi.

Krizinden Uluslararası Kargo sektörü ciddi etkilendi

COVID-19 salgınının uluslararası kargo taşımacılık sektörüne ağır bir darbe vurduğuna dikkat çeken yetkililer, şunları kaydetti: “Korona virüs nedeniyle yavaşlayan dünya ticareti, tüm taşımacılık alanlarında kayıp yaratırken en hızlı düşüşlerden biri uluslararası kargo piyasasında yaşanıyor.” olarak iletildi.

02125414410 – 02324251205 - www.fast-express.com

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News