Cübbeli Ahmet'e göre ekonomideki bozukluğun sebebi kadınlar!

Her yaptığı açıklama olay olan ve kamuoyunda "Cübbeli Ahmet" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ekonomideki bozukluğun nedenini kadınların çalışmasına bağladı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Özellikle internette yer alan vaazlarındaki dikkat çeken ifadeler nedeniyle eleştirilen Cübbeli Ahmet bu sefer de kadınları hedef alan açıklamalarıyla gündemde.

Kamuoyunca Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Türkiye'deki ekonomi krizi kadınlara bağladı.

Kadınların iş hayatında yer almasını "fitne fesat" olarak değerlendiren Cübbeli açıklamasında "Kadınların çalışması çok büyük bir fitne fesatlık. Misli yok, kadınların çalıştığı ortama erkek sinek girmeyecek. Kadınların erkek ortamında çalışması gibi bir fesat varken böyle bir memleket düzelir mi? Her şey buna bağlı; işsizlik buna bağlı, erkeklerin maaşındaki düşüklük buna bağlı, ekonominin bozukluğu buna bağlı" ifadelerini kullandı.

Cübbeli Ahmet'ten skandal ''kayyum'' çağrısıCübbeli Ahmet'ten skandal ''kayyum'' çağrısı

Cübbeli Ahmet'ten Ekrem İmamoğlu açıklaması: ''Yanlış yorumlamışım''Cübbeli Ahmet'ten Ekrem İmamoğlu açıklaması: ''Yanlış yorumlamışım''

Cübbeli Ahmet'ten skandal sözler: ''Bir vuruşta öldürürsen 100 sevap var''Cübbeli Ahmet'ten skandal sözler: ''Bir vuruşta öldürürsen 100 sevap var''

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News