Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak Erdoğan iddiası

Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak Erdoğan iddiası
Güncelleme:

Gazeteci Cüneyt Özdemir, "AK Parti'de başka bir hazırlık var. Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi" diyerek dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Gazeteci Cüneyt Özdemir'den çok konuşulacak kulis bilgileri geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tecrübeli ve 'kurt' bir siyasetçi olduğunu vurgulayan Özdemir, AK Parti'nin yol haritasıyla ilgili detayları paylaştı. Partide şu an için saha çalışmalarına daha çok önem verildiğini söyleyen Özdemir, milletvekilli adaylığı için liste çalışmalarına büyük özen gösterildiğini belirtti. AK Parti'de yeni isimlerin olacağının altını çizen Özdemir, "Aldığım bilgiye göre bu kez çok güçlü milletvekili adayları konuşuluyor. Şapkadan bir şeyler çıkacak belli ki." diye konuştu.

 Cüneyt Özdemir'in dikkat çeken açıklamaları şöyle;

"AK Parti'de başka bir hazırlık var. Erdoğan 'kurt' bir siyasetçi. Elbette bir vitrin yapmaya çalışıyor ama her seçim öncesi daha çok listelere çalışıyorlar. Yani şu anda herkes milletvekilliği listelerinde kadro çalışması yapıyor. Yine benim edindiğim izlenim üçüncü dönem kuralının uygulanacak olması. Bu yüzden de yeni isimler olacak AK Parti kadrolarında. Aldığım bir başka bilgiye göre bu kez çok güçlü milletvekili adayları konuşuluyor. Sosyal medyada muhalefet cephesi adına büyük bir rüzgar esiyor. Ancak, şu anda AK Parti sosyal medyadan çok sahaya odaklanmış durumda. Şapkadan bir şeyler çıkacak belli ki."