D-100 Karayolu'nda baygın halde bulundu

İstanbul'da D-100 Karayolu Ayvansaray mevkiinde yol kenarında baygın halde yatan bir kadını görenler polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Sağlık ekibinin müdahale ettiği kadın, hastaneye kaldırıldı.

D-100 Karayolu'nda baygın halde bulundu
A+ A-

İstanbul'da D-100 (E-5) Karayolu Edirne istikametinde saat 02.00 sıralarında Ayvansaray metrobüs durağı yakınlarında yol kenarında yerde yatan bir kadını gören sürücüler durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde yatan ve ismi henüz öğrenilemeyen kadına müdahale etti. Polis ekipleri de yolda önlem aldı.

Sağlık ekiplerinin ilk müdahaleyi yaptığı kadın ambulans ile en yakın hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

''YOLUN KENARINDA YATIYORDU''

Yol kenarında baygın kadını görünce yardım için duran Furkan Toprak "Yolun kenarında yatıyordu. Durumu kötüydü 'Beni bırakma' falan diyordu. Kocasının numarasını falan verdi aramaya çalıştık arayamadık. Allah yardımcısı olsun. 112 sağlık görevlilerini aradım, insanlık namına ne gerekiyorsa yaptım" dedi. 

Polis ekiplerinin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

DHA