Dikkat ! Mideniz kaldırmayabilir! Yavru fareleri canlı canlı yedi

Bilim insanları, Çin'de ortaya çıkan koronavirüsünün hayvanlardan insanlara bulaştığını açıklamıştı. Virüsün bu kadar yayılmasının sebebinin Çin mutfağı olduğu düşünülüyor.

Dikkat ! Mideniz kaldırmayabilir! Yavru fareleri canlı canlı yedi
A+ A-

Haberin Foto Galerisi

Meğer yarasa çorbası değilmiş ! Dünyaya yayılan virüsün kaynağı açıklandı Meğer yarasa çorbası değilmiş ! Dünyaya yayılan virüsün kaynağı açıklandı

Uzakdoğuluların hamam böceğinden, çekirgeye, köpekten, maymuna kadar uzanan batılıların pek de alışık olmadığı bir damak zevki var.

Corona virüsünün de bu gıdalar nedeniyle yayıldığı şüpheleri artmış durumda.

Son olarak sosyal medyada yeniden gündem olan bir video Çinlilerin ilginç damak zevkini gözler önünde serdi.

2018'in Nisan ayında Youtube'a yüklenen videonun yeniden gündeme gelmesinin sebebi bir adamın restoranda oturup, tabağındaki yavru canlı fareleri afiyetle yemesi.

İçecek eşliğinde uyuşturulduğu tahmin edilen fareleri yiyen adamın videosu sosyla medyada viral olmuş durumda.

DİKKAT! GÖRÜNTÜLER RAHATSIZ EDİCİ OLABİLİR
Haberin videosunu aşağıda paylaşıyoruz. Ancak görüntüler rahatsız edici olabilir. Bu nedenle videonun yanlışlıkla oynamasını önlemek adına bir şifre ekledik. Videoyu izlemek için parola ekranına fare yazıp ardından "Gönder" butonuna basmanız gerekmektedir.

Meğer yarasa çorbası değilmiş ! Dünyaya yayılan virüsün kaynağı açıklandıMeğer yarasa çorbası değilmiş ! Dünyaya yayılan virüsün kaynağı açıklandı