Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti !
Yaz saati uygulaması için flaş karar !
Meral Akşener'in partisine sürpriz isim

Diriliş Osmanlı Başkanları Üyelerinden Kılıçdaroğlu’na Tepki

Diriliş Osmanlı Başkanları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik hakaret içerikli...

Diriliş Osmanlı Başkanları Üyelerinden Kılıçdaroğlu’na Tepki
A+ A-

Diriliş Osmanlı Başkanları üyeleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu protesto etti.

Beyoğlu'ndaki Galatarasay Meydanı'nda bir araya gelen Diriliş Osmanlı Başkanları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik tepkilerini dile getirdi. Polisin yoğun önlem aldığı eylemde, grup adına Diriliş Başkanları İstanbul İl Başkanı Murat Şahin tarafından basın açıklaması yapıldı. Şahin yaptığı açıklamada , "Devlet Başkanına edepsizce, fütursuzca saldıran ana muhalefet partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Diriliş Başkanları olarak kınıyor, devlet başkanımızın ve devletimizin yanında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz. Geçtiğimiz günlerde bir vakıf kurumunda yaşanan talihsiz olayla alakalı sayın Bakanımız Sema Ramazanoğlu hanımefendiye sarf edilen edepsizce ve ahlak dışı sözlerden dolayı başlayan polemiğe ana muhalefet partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir an önce özür dilemelidir. Seni en kısa zamanda kıymetli devlet başkanımızdan ve sayın bakanımız Sema Ramazanoğlu hanımefendiden özür dilemeye davet ediyoruz. Diriliş Başkanları olarak Devlet Başkanımıza ve Sayın Bakanlarımıza yapılan saygısızlıkları zinhar reddediyor ve şiddetle kınıyoruz."

Grup yapılan basın açıklamasının ardından sessizce dağıldı.