''DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi'' İstanbul'da !

DJMAG Top 100’ DJs, elektronik müzik severleri dünyanın en önemli DJ’leri ile bir araya getiriyor.

''DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi'' İstanbul'da !
A+ A-

Dünyanın en iyi ve en popüler DJ’lerinin elektronik müzik severler tarafından oylanarak seçildiği, DJMAG Top 100’ DJs 2014 listesinde yer alan Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano, Amsterdam, Londra ve Manchester’ın ardından 14 Kasım’da İstanbul’a geliyor.

Sensation, I Am Hardwell ve Life in Color gibi adından söz ettiren etkinliklere imza atan One Colony’nin organizasyonunda gerçekleşecek ‘DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi’nde elektronik müzikseverler dünyanın en iyi DJ’lerini bir arada dinlemeye hazırlanıyor.

Armin van Buuren

DJMAG Top 100 DJs listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En iyi uluslar arası DJ ve “En iyi trance müzik sanatçısı” ödüllerine layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör TOP 100 DJs turnesi kapsamında İstanbul’a gelecek. Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranı önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJlerinden biri olmayı başaran Armin van Buuren sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Martin Garrix

Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan ve henüz daha 18 yaşında olmasına rağmen Animals, Wizard, Tremor gibi milyonlarca kez dinlenen hit şarkıları ile geleceğin bir numaralı DJlerinden biri olmaya aday olup; çıkarmış olduğu parçalarla Beatport listelerinde bir numaraya yerleşebilen en genç artist ünvanına sahip Martin Garrix de İstanbul’da sahne alacak DJ’ler arasında.

Sunnery James & Ryan Marciano

2006 yılında bir araya gelmiş ve Tomorrowland, Sensation, Mysteryland gibi pek çok büyük festivalde sahne alan elektronik müzik ikilisi Sunnery James & Ryan Marciano bu müzik dolu etkinlik kapsamında yerini alıyor.  Swedish House Mafia üyelerinden Axwell’in tabiriyle Hollanda’nın Swedish House Mafia versiyonu olması gereken ve 2012 yılında Sensation Türkiye etkinliği kapsamında performans gösterip, katılımcılar tarafından büyük beğeni toplayan ikili tekrardan İstanbul’da!

Qubicon

Elektronik müziğin Türkiye\'deki en iyi temsilcilerinden Qubicon, Top 100 DJs World Tour 2014 kapsamında, Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano ile birlikte 14 Kasım\'da sahnede olacak.