Erdoğan'ın kuzeninden Gökçek'e olay olacak tepki

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er, sosyal medya hesabından, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek'e çok sert ifadelerle tepki gösterdi.

Erdoğan'ın kuzeninden Gökçek'e olay olacak tepki
A+ A-

Dün sabah saatlerinde Azerbaycan-Ermenistan arasında başlayan çatışmalar kısa sürede savaşa dönüştü. Çatışmada onlarca insan ölürken yüzlerce insan yaralandı. 

Sınırımızdaki gerginlik sürerken, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek de konuyla ilgili olarak tartışma yaratacak bir paylaşımda bulundu.

"BU ADAMIN KİME ÇALIŞTIĞINI ARTIK ÇÖZMEMİZ LAZIM"

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu için çirkin bir paylaşım yapan Gökçek, "Ermenistan kan bağışında bulunulmasını istedi... Canan bir organizasyon düşünüyor musun? Biz de insaniyet namına bağış yaparız ama bizim kanımız bunlara uyum sağlamaz. Sen ve senin gibilerin kanı kesinlikle uyum sağlar. Napcan kan verip, kan verdirecen mi" diye yazdı.

Gökçek'in sözlerine, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er, sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi.

Er, Gökçek için, "Bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım" dedi.

Cengiz Er, kişisel Twitter hesabından, "Yaşını başını almış, güvenilmez biri olduğu ve pis işlere bulaştığı iddiaları yüzünden evden kovulmuş bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım. Bu tür bayağı paylaşımlara karşı mahalle medyasının yaptığı gibi susmak değil karşı durmalıyız. Korkmayın" diye yazdı.