Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba: Kazanmak İstiyoruz

ESKİŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Samet Aybaba, kendi sahalarında oynayacakları Torku Konyaspor maçında 3 puanı hedeflediklerini belirterek, "kazanma istiyoruz"...

Eskişehirspor Teknik Direktörü Aybaba: Kazanmak İstiyoruz
A+ A-

ESKİŞEHİRSPOR Teknik Direktörü Samet Aybaba, kendi sahalarında oynayacakları Torku Konyaspor maçında 3 puanı hedeflediklerini belirterek, "kazanma istiyoruz" dedi.

Eskişehirsporlu futbolcular Cumartesi günü oynayacakları Torku Konyaspor maçı hazırlarını Vali Henefi Demirkol Tesisleri'nde sürdürdü. Teknik direktör Samet Aybaba gözetiminde antrenmana çıkan futbolcular galibiyetten başka şey düşünmediklerini belirtti. Samet Aybaba da bu hafta kendi sahalarında zorlu mir maç oynayacaklaırın söyledi. Aybaba şöyle konuştu:

"Zorluk derecesi çok yüksek maçlar oynuyoruz. Konyaspor bana göre ligin flaş takımlarından bir tanesi. Çok iyi savunuyorlar. Biz de kazanmak zorundayız. Bunun için her şeyi planlıyoruz. Arkadaşlar iyi çalışıyor. İki haftadır inanılmaz bir çalışma temposu var. En çok güvencemiz de bu. Kazanmak istiyoruz, yukarılara çıkmak istiyoruz. Rakiplerimizin de zor maçları var. Zorluk derecesi en zorlu maçlardan birisi de bizimki. Deplasmanda gol yemeyen bir takım. Hem gol atmakla ilgili bir takım sorunlarımızı çözmek istiyoruz hem gol yemekle ilgili sorunlarımızı çözmek istiyoruz. Kazanıp, bundan sonraki 5 maçı da planlayarak devam etmek istiyoruz."

FOTOĞRAFLI