İzmir'de şoke eden olay: Bebeğin idrarında uyuşturucu çıktı
Erdoğan talimatı verdi A'dan Z'ye denetim başlıyor
AK Parti'de istifa operasyonu: 6 başkandan 5'i gitti

Eto'o İle Hayalleri Gerçek Oldu

ANTALYASPOR antrenmanına katılan Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği üyeleri, Eto'o ile fotoğraf çektirme hayalini gerçekleştirdi.

Eto'o İle Hayalleri Gerçek Oldu
A+ A-

ANTALYASPOR antrenmanına katılan Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği üyeleri, Eto'o ile fotoğraf çektirme hayalini gerçekleştirdi.

Spor Toto Süper Lig'in 29'uncu haftasında Antalyaspor ile Galatasaray, cumartesi günü saat 16.00'da Antalya Arena'da karşılaşacak. Kırmızı beyazlı takım Galatasaray maçının hazırlıklarına, Hasan Subaşı Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla başladı. Portekizli Teknik Direktör Jose Morais, antrenman sahasında futbolcularıyla kısa süreli konuşmasında Galatasaray maçının önemini ve 3 puan kazanmaları gerektiğini anlattı.

Antrenmanda futbolcular iki gruba ayrıldıktan sonra Eto'o ve beraberindeki futbolcular yenilenme çalışması yaptı. İkinci gruptaki futbolcular da pas ile şut çalıştı. Antrenmana sakatlığı nedeniyle katılmayan Danilo, salonda çalıştı. Lazarevic ise uzun süren sakatlığın ardından takımdan ayrı koşu yaptı. Antrenmana izinli Serdar, Mbolhi ile sakat Chico katılmadı.

Antalyaspor'un antrenmanını, alkol madde bağımlılığından kurtulan ve sosyal hayata adaptasyon sürecini yaşayan Ayık Yaşamda Buluşalım Derneği (AYBUDER) üyeleri ziyaret etti. Dernek üyeleri, Antalyasporlu gülcü Samuel Eto'o ve diğer futbolcularla fotoğraf çektirdi. Dernek üyeleri ile futbolcular fotoğraf çekiminde "Uyuşma ayık kal. Çare var yalnız değilsin. Başka bir dünya mümkün" yazılı dövizlerle, alkol ve madde bağımlılığından kurtulmaya dikkati çekti.

Adaptasyon sürecinin bir aşaması olarak gördükleri "hayalini gerçekleştir" sloganından yola çıkarak, Antalyaspor antrenmanını izlemek istediklerini belirten Eto'o hayranı dernek üyeleri, dünya yıldızı ile fotoğraf çektirmenin sevincini yaşadı.

FOTOĞRAFLI