AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

Fatih Caddesi’nde Asfalt Çalışması

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt yenileme çalışması nedeniyle Fatih Caddesi'nin Tepebaşı Kavşağı-Dalgıç Caddesi kesişiminden Atatürk Caddesi'ne...

Fatih Caddesi’nde Asfalt Çalışması
A+ A-

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt yenileme çalışması nedeniyle Fatih Caddesi'nin Tepebaşı Kavşağı-Dalgıç Caddesi kesişiminden Atatürk Caddesi'ne kadar olan bölümü cuma akşamından pazar akşamına kadar trafiğe kapalı olacak.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Keçiören Fatih Caddesi'nin Tepebaşı Kavşağı-Dalgıç Caddesi kesişiminden Atatürk Caddesi kesişimine kadar olan bölümü yarın (15 Nisan Cuma) akşam saatlerinden 17 Nisan Pazar akşamına kadar trafiğe kapalı olacak. Ulaşım, alternatif güzergahlardan sağlanacak.

Fen İşleri Daire Başkanlığı yetkilileri, yarın akşam trafik yoğunluğundan sonra yolun kısmi olarak kapatılarak yıpranan asfaltın kazılacağını, hafta sonu ise tamamen kapatılarak asfalt serimi yapılacağını belirttiler. Yetkililer, asfalt çalışmasının 17 Nisan Pazar akşamı tamamlanarak yolun trafiğe açılacağını bildirdiler.