Baykal'ın doktorundan flaş açıklama ! İşte son durumu
AK Parti Konya İl Başkanı ve yönetimi istifa etti !
Mersin'de polis servis aracına bombalı saldırı !

Fin Bakan, İslahiye'de Çadır Kenti Gezdi

FİNLANDİYA Sosyal İşler ve Sağlık Bakanı Hanna Mantyla ve beraberindeki heyet, Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde bulunan Suriyeli sığınmacıların barındığı...

Fin Bakan, İslahiye'de Çadır Kenti Gezdi
A+ A-

FİNLANDİYA Sosyal İşler ve Sağlık Bakanı Hanna Mantyla ve beraberindeki heyet, Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde bulunan Suriyeli sığınmacıların barındığı çadır kenti ziyaret etti.

Hanna Mantyla ve beraberindeki heyeti İslahiye'de, Gaziantep Vali Yardımcısı Halil Uyumaz, Nurdağı Kaymakamı İslahiye Kaymakam Vekili Seyfullah Ordueri, Gaziantep İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ahmet Taşkesen ve çadır kent yetkilileri karşıladı. Vali Yardımcısı Uyumaz tarafından çadır kent ve sığınmacıların durumlarıyla ilgili bilgi verilen Bakan Mantyla ve beraberindekiler, sahra hastanesi ve okulu gezdi. Anasınıfı öğrencilerinin seslendirdiği şarkıları da dinleyen Finlandiya Sosyal İşler ve Sağlık Bakanı Hanna Mantyla, yapılan hizmetlerin çok önemli ve gurur duyulacak olduğunu belirterek gösterilen misafirperverlikten duyduğu memnuniyeti ifade edip, Türkiye Cumhuriyeti'ne teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI