Kılıçdaroğlu'ndan sürpriz ''erken seçim'' teklifi
Avrupa'nın dört bir yanında PKK'ya göz yumuluyor
Erdoğan'dan erken seçim açıklaması

Foça Deniz Üssü'nde Polis Memurları Ve Aileleri Ağırlandı

İZMİR'in Foça Deniz Üssü'nde konuşlu Türk Donanmasına bağlı deniz unsurları, emniyet mensuplarının ziyaretine açıldı.

Foça Deniz Üssü'nde Polis Memurları Ve Aileleri Ağırlandı
A+ A-

İZMİR'in Foça Deniz Üssü'nde konuşlu Türk Donanmasına bağlı deniz unsurları, emniyet mensuplarının ziyaretine açıldı. Denizciler, polis ve ailelerini savaş gemilerinde konuk etti.

Donanma Komutanlığı, Polis Haftası dolayısıyla kapılarını emniyet mensuplarına açtı. Foça Deniz Üssü'nde TCG Tayfun hücumbotu, TCG Bartın korveti ve TCG Heybeliada firkateynine yapılan ziyaretlerde, Batı Görev Grup Komutanı Tuğamiral Yaşar Çamur da yer aldı. Komodorlar ve gemi komutanlarının eşliğinde gemileri gezen polis memurları ve aileleri, görevli subay ve astsubaylar tarafından bilgilendirildi. Hediye edilen şapkaları takan çocuklar, fahri denizci ilan edildi.

İkramların ardından tamamlanan ziyaret sonrası polis memurları, ülkenin emniyeti ve devletin bekası için canı pahasına çalışan kurumların birbirini yakından tanıması, yaşam ve görev şartlarını yerinde görmesi açısından çok yararlı bir gezi yaptıklarını, konukseverlik ve ilgiden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Komutanlara ve gemilerin personeline teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI