Hoffenheim - Başakşehir: 3-1
Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
Erdoğan'dan AB ve ABD hakkında sert sözler

Futbol: Toplu Sonuç

ANKARA (AA) - Spor Toto Süper Lig'de ve PTT 1. Lig'de birer maç yapılırken Spor Toto 2. Lig'de 28. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 35. hafta birer maç dışında...

Futbol: Toplu Sonuç
A+ A-


ANKARA (AA) - Spor Toto Süper Lig'de ve PTT 1. Lig'de birer maç yapılırken Spor Toto 2. Lig'de 28. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 35. hafta birer maç dışında tamamlandı.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'taki Bucaspor-Tarsus İdmanyurdu ve Spor Toto 3. Lig 1. Grup'taki Altay-Bursa Nilüferspor karşılaşmaları yarın saat 14.30'da oynanacak.

Karşılaşmalarda alınan sonuçlar şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği: 1-3


- PTT 1. Lig

Giresunspor-Adana Demirspor: 1-0


- Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup

Pendikspor-Anadolu Üsküdar 1908: 1-2

Bayrampaşa-Alpedo Kahramanmaraş: 1-0

Ümraniyespor-Fethiyespor: 2-1

Hatayspor-İstanbulspor: 0-0

Orduspor-Kırklarelispor: 0-1

Pazarspor-Hacettepe: 2-1

Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 0-1

Sarıyer-Bandırmaspor: 0-1

BUGSAŞ Spor-Konya Anadolu Selçukspor: 1-0


- Kırmızı Grup

Tokatspor-Tuzlaspor: 1-1

Fatih Karagümrük-Amed Sportif Faaliyetler: 1-1

Sivas Belediyespor-İnegölspor: 0-0

Gümüşhanespor-Eyüpspor: 2-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Kartalspor: 0-0

Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor: 0-2

Ankaragücü-Ankara Demirspor: 3-0

Aydınspor 1923-Manisaspor: 0-0


- Spor Toto 3. Lig 1. Grup

Kozan Belediyespor-Erzin Belediyespor: 1-4

Yeşil Bursa-Düzcespor: 1-1

Turgutluspor-Kızılcabölükspor: 0-1

Tire 1922-Kırıkhanspor: 3-1

Maltepespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-1

Silivrispor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: 1-2

Tekirdağspor-Zonguldak Kömürspor: 0-2


- 2. Grup

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1-0

Diyarbekirspor-Kemerspor 2003: 1-0

Payasspor-Sultanbeyli Belediyespor: 1-0

Etimesgut Belediyespor-Orhangazispor: 0-1

Yomraspor-Ofspor: 0-2

Sancaktepe Belediyespor-Derincespor: 2-2

Gaziosmanpaşa-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 2-1

Ayvalıkgücü Belediyespor-Zara Belediyespor: 2-2

Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor: 3-0


- 3. Grup

TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çatalcaspor: 1-1

Manavgatspor-Çine Madranspor: 1-1

Dersimspor-Batman Petrolspor: 3-1

Körfez İskenderunspor-Bergama Belediyespor: 1-1

Beylerbeyi-Van Büyükşehir Belediyespor: 2-0

Darıca Gençlerbirliği-Kastamonuspor 1966: 1-1

Niğde Belediyespor-Çorum Belediyespor: 0-0

Gölcükspor-24 Erzincanspor: 0-0

Dardanelspor-Sandıklıspor: 1-0