Niğde Belediye Başkanı istifa etti
ABD'den vize krizi için Türkiye'ye 4 şart
Yeni tanıştığı arkadaşının annesine tecavüz etti

Galatasaray Yine Erteleme İstedi

Galatasaray, Abdullah Gül Üniversitesi ile oynayacağı Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçının tekrar ertelenmesi için...

Galatasaray Yine Erteleme İstedi
A+ A-

Galatasaray, Abdullah Gül Üniversitesi ile oynayacağı Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçının tekrar ertelenmesi için Türkiye Basketbol Federasyonu'na başvurduğunu açıkladı.

Galatasaray - Abdullah Gül Üniversitesi arasında dün oynanması gereken Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi Play-Off Çeyrek Final ikinci maçı sarı-kırmızılı basketbolcuların hastalanması sonucu bugüne ertelenmişti. Sarı-kırmızı kulüp, oyuncularının aynı şikayetle bugün tekrar hastaneye kaldırıldığı için Türkiye Basketbol Federasyonu'na yine ertelenme talebinde bulundu.

Konuyla ilgili Galatasaray Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Hatırlanacağı üzere dün oynanması gereken Galatasaray - Abdullah Gül Üniversitesi mücadelesi, beş oyuncumuzun yaşamış olduğu şiddetli ishal ve kusma sebebiyle Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından ertelenmişti.

Hastalık yaşayan oyuncularımızdan Nevriye Yılmaz, Jelena Dubljevic, Cansu Köksal, Nuria Martinez ve Ann Wauters'ın yanına; Işıl Alben, Ayşegül Günay ve Bahar Çağlar'ın da aynı şikayetle bugün hastaneye kaldırılmaları sebebiyle Galatasaray Kadın Basketbol Takımımız Türkiye Basketbol Federasyonu'na karşılaşmanın bir kez daha ertelenmesi talebinde bulunmuştur."