Niğde Belediye Başkanı istifa etti
ABD'den vize krizi için Türkiye'ye 4 şart
Yeni tanıştığı arkadaşının annesine tecavüz etti

Galatasaray'da Yönetimin Geleceği Tartışılırken Başkan Dursun Özbek Futbolu Yeniden Yapılandırmak İçin Kolları Sıvadı

Galatasaray futbolda sancılı günler yaşarken tüm dikkatler yarın oynanacak Fenerbahçe derbisine çevrilmiş durumda.

Galatasaray'da Yönetimin Geleceği Tartışılırken Başkan Dursun Özbek Futbolu Yeniden Yapılandırmak İçin Kolları Sıvadı
A+ A-

Sarı Kırmızılılarda gündem Miron Markeviç ve Besnik Hasi

Galatasaray futbolda sancılı günler yaşarken tüm dikkatler yarın oynanacak Fenerbahçe derbisine çevrilmiş durumda. Sarı Kırmızılı camia ve taraftarlar Fenerbahçe'yi yenerek bu sezon ligde yaşanan birçok sıkıntıyı hafifletmeyi hayal ediyor. Galatasaray Yönetimi ise bir yandan Fenerbahçe derbisinin kazanılması ile üzerlerinde oluşan baskıyı durdurmayı planlarken, bir yandan da gelecek sezonun yapılanması için harekete geçti.

ERDAL KESER GÜNDEMDE

Başkan Dursun Özbek ve kardeşi Mehmet Özbek geçen yıl yönetici Cüneyt Tanman'ın istifası ile futbol şubesinde oluşan dalgalanmaya bir türlü çözüm üretememişlerdi. Özbek Kardeşler futbolun başına Sportif Direktör olarak eski futbolcu Erdal Keser'i getirerek çözmeyi düşünüyor.

Erdal Keser'in sportif direktör olmasının yanısıra takımı yeniden yapılandıracak bir teknik adam arayışına giren başkan Dursun Özbek ve kardeşi Dursun Özbek'in teknik direktör adayları arasında Ukrayna Milli Takımı ve Dinipro'yu bir arada çalıştıran Miron Markeviç var. Markoviç geçen yıl Dinipro ile UEFA Kupası'nda final oynamışy ve finalde Sevilla'ya kaybetmişti.

Galatasaray'da düşünülen ikinci teknik adam ise Anderlecht'in teknik patronu Besnik Hasi. 44 yaşındaki Arnavut teknik adam Anderlecht'de oluşturduğu genç kadro ile 2 yıl önce Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'a üstünlük sağlamıştı.