''Öğretmenler terbiye etmek için öğrencileri okşayabilir''
AK Parti'de disiplin ve ihraç süreci başlıyor
Karayılan'ı çıldırtan o teröristlerin hepsi öldürüldü

Galaxy Note 3 satışa çıkıyor

Samsung yeni modelleri ile ataklar yapmaya devam ediyor. Galaxy note 3 özellikleri belli oldu.

Galaxy Note 3 satışa çıkıyor
A+ A-

Samsung yeni modelleri ile ataklar yapmaya devam ediyor. Galaxy note 3 özellikleri belli oldu. Samsung akıllı telefonlarda Türkiye pazarında önemli bir pay edinmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy S4 'den sonra Note 3 özellikleri bekleniyordu. Teknoloji severler Galaxy note 3 özellikleri ile cezbetmeye devam ediyor. Galaxy Note 3 için henüz çok sıcak yorumlar bulunmamakla beraber fiyat beklentileri ise yüksek duruyor.

Galaxy Note serisi her zaman büyük olduğu gibi Galaxy Note 3 'de 5.7 inçlik Super AMOLED Full HD ekran ile geliyor. Note 3 'ün büyük ekran olmasından dolayı kullanacaklar kararsız kalıyor. 5 İnçlik Galaxy S4 taşınmada problemler yaratırken 5.7 İnç bir telefon elde veya çantada taşınmaktan başka çaresi yok gibi gözüküyor.  Galaxy Note 3 'de 3 GB ram bulunması uygulamalar ve diğer işlemler için harika bir hızlılık kazandıracak.  4 Çekirdekli 2.3 GHz hızında çalışan bir işlemci ile dikkat çekiyor.
ios 7 yayınlandıBirbirinden ilginç haber manşetleriarabacom''Gelip kafana sıkacağım''Bomba görüntüler !KonutkredisiAli Babacan'dan kritik uyarı !Twitter'da G.Saray'la böyle alay ettiler!Ölümden döndüBDP'den ilginç İstanbul çıkışıGöktuğ Demirarslan toprağa verildi !iscanavari''Bilkent'in adını değiştireceğiz''Aydınlar'ı ağlatan soruKandil'de seçim heyecanı

Samsung Galaxy Note 3 'de 13 Megapiksellik bir kameraya sahip. Çok net bir fotoğraf kalitesi sunacağı söyleniyor. Full HD olarak video kaydı yapabilecek.

Samsung Galaxy Note 3 fiyatı konusunda henüz bir açıklama bulunmazken Haber3.com olarak note 2  ve Samsung galaxy s4 göre kıyasladığımızda 1800-2250 TL arasında olacağı düşünülüyor. Samsung galaxy note 3 25 Eylül 2013 'de satışa sunulacak.

Haber3