3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !
ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması
Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek

Geceyi Köpek Balıklarıyla Geçirdiler

Airbnb şirketinin seçtiği çift, geceyi köpek balıklarıyla dolu Paris Akvaryumu'nun içinde şeffaf odada geçirdi

Geceyi Köpek Balıklarıyla Geçirdiler
A+ A-

PARİS (AA) - Fransa'nın başkenti Paris’in simgelerinden Eyfel Kulesi’nin karşısında bulunan Paris Akvaryumu’nun içindeki şeffaf odada konaklamaya hak kazanan çift, gece boyunca köpek balıklarını seyretti.

Paris Akvaryumu yönetimi, köpek balıkları üzerine yapılacak araştırmaları kolaylaştırmak için akvaryumun içine bir oda yaptırdı.

Uluslararası konaklama firması Airbnb firması, Paris Akvaryumu yöneticileriyle işbirliği yaparak odayı 3 günlüğüne kiraladı.

Airbnb dünya genelinde yaptığı bir yarışmayla birer geceliğine 60 bin kişi arasından seçilen 3 çifti, toplam 38 köpek balığıyla dolu akvaryumda konaklattı.

Amerikalı 23 yaşındaki Kimly Do, dün geceyi erkek arkadaşı Philip Senn ile akvaryumdaki odada geçirdi.

AA muhabirine konuşan Airbnb Avrupa İşbirliği Sorumlusu Anne Sophie Frenova, sıra dışı bir konaklama seçeneğini göstermek için böyle bir projeyi gerçekleştirdiklerini belirterek "Bu konaklama biçimini müşterilerimizin internet üzerinden paylaştıkları farklı seçeneklerden ilham alarak düşündük. Köpek balıklarını rahatsız etmemek için özel bir malzeme ve mühendislik yöntemi kullanıldı." diye konuştu.

Yaklaşık 3500 metrekarelik alanı ve 3 milyon litrelik kapasitesi bulunan akvaryumu her yıl 600 bin kişi ziyaret ediyor.