Koray Aydın: ''2019’da Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener olacak''
Dikkat ! Özel sektörde bayram izni 10 gün değil !
Alman bakandan küstah Türkiye çağrısı

Göz şekline göre kişilik analizi

Gözleriniz ne anlatıyor? İşte göz şeklinize göre kişiliğiniz...

A+ A-

Küçük Gözler

Küçük gözlü insanlar genelde hoppa olur. Güvenirlilik konusunda pek de sağlam sayılmazlar. Maddi olarak cimri diye nitelendirilirler. Kolay sıkılırlar. Vesveseli olurlar.

Büyük Gözler

Büyük gözler insana ayrı bir çekicilik katar. Bu insanlar her yönüyle çok zariftirler. Dostları ondan, o dostlarından memnundur. Arkadaş çevresinde aranılan ve güvenilen kişilerdir.

Çukur Gözler

Bu insanlar dikkat edilmesi gerekenler grubuna girer. Merhamet duyguları fazla gelişmemiştir. Her şeyi araştıran, irdeleyen ve kurcalayan bir yapıları vardır.

Patlak Gözler

Bu insanlar sevecen, uyumlu ve hayata çok bağlı kişilerdir. İyi bir dostturlar. Karşısındaki insanı kırmamak için elinden geleni yaparlar.

Yumru Gözler

Bu kişilerin ne zaman ne yapacakları belli olmaz. Her an değişik tavır sergileyebilirler. Değişik karakterlidirler.

İri Gözler

Merhametli, anlayışlı güvenilir insanlardır. Kendilerine güvenleri tamdır. Her şeyin fazlasını görmek ve bulmak isterler. Bu insanlarla düşünmeden dostluk kurulabilir.

Çekik Gözler

Eğer uzak doğulu değilse ve çekik gözlüyse karşınızda çok romantik biri duruyor demektir. Hayatlarında her zaman bir gizem vardır. Zayıf görünseler bile bu görünüşün altında sağlam bir karakter yatar.

Şaşı Gözler

 Dostluk konusunda fazla güvenilir değildirler. Ama bunu genellemek oldukça yanlış olur.