Hoffenheim - Başakşehir: 3-1
Uzmanlar yine ezber bozdu ! Yaşlılara yer verilmeli mi ?
Erdoğan'dan AB ve ABD hakkında sert sözler

Göztepe-karşıyaka Notlarına Ek

GÖZTEPE taraftarları, Karşıyaka maçı öncesi kareografi şov yaptı. Karşılaşmadan 5 dakika önce sarı ve kırmızı kartonları açan futbolseverler,...

Göztepe-karşıyaka Notlarına Ek
A+ A-

GÖZTEPE'DEN KAREOGRAFİ

GÖZTEPE taraftarları, Karşıyaka maçı öncesi kareografi şov yaptı. Karşılaşmadan 5 dakika önce sarı ve kırmızı kartonları açan futbolseverler, Çakabey Heykeli, kulüp binası, Göztepe İskelesi, efsane otobüs ve vapur ile eski Başkan Bülent Özkul , taraftarlar Nizam Diyadin (Nizam Dayı) ile Zafer'in bulunduğu üç boyutlu pankartla güzel görüntüler ortaya çıkardı. Taraftarlar, pankarta "Bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı" yazısını da yazdı.

TÜRK BAYRAĞI ŞOV

Kapalı tribünün sağında maçı izleyen Göztepeli futbolseverler, Türk bayrakları ve Mustafa Kemal Atatürk'ün portrelerini açtı.

DEV PANKART

Açık tribünde oturan Karşıyaka seyircisi de "Bir ağlarız, bir güleriz, sanma ki vazgeçeriz" yazılı dev pankart açtı. Göztepe ve Karşıyaka'ya gönül verenler "Mustafa Kemal'in askerleriyiz. Şehitler ölmez, vatan bölünmez" şeklinde karşılıklı tezahürat yaptı.

11 BİN GÖZTEPE TARAFTARI MAÇI İZLEDİ

Kapalı tribündeki 10 bin 675 bileti tüketen Göztepeli taraftarlara sanayi kale arkası tribünü de açıldı. Kale arkasında yaklaşık 500 sarı kırmızılı futbolsever maçı izledi. Derbide yaklaşık 3000 Karşıyakalı da takımlarını destekledi.

KASAPOĞLU İÇİN SAYGI DURUŞU

Geçtiğimiz çarşamba günü vefat eden A Milli Takım'ın eski futbolcularından Yorgo Kasapoğlu için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

SEPİL'DEN DAMALI TİŞORT

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Karşıyaka maçı için özel üretilen damalı tişörtü giyerek maça geldi. Sepil, protokol B tribününde maçı izledi. Karşıyaka Başkanı Fatih Diniz ise Göztepe Başkan Vekili Talat Papatya ile maçı protokol de seyretti.