Yeni yılda memurun fazla mesai ücetine zam
Niğde Belediye Başkanı istifa etti
ABD'den vize krizi için Türkiye'ye 4 şart

Hırsızların ilaç parasını çaldığı Menasa bebekten acı haber

Antalya'da eve giren hırsızların ilaç parasını çaldığı 1,5 yaşındaki Menesa Kılıç hayatını kaybetti.

Hırsızların ilaç parasını çaldığı Menasa bebekten acı haber
A+ A-

Antalya'da evlerine giren hırsızların ilaç parasını çalındığı 'zellweger' sendromlu 1,5 yaşındaki Menesa Kılıç, hayatını kaybetti.

Antalya'da yaşayan baba Zeynel Kılıç, kızı Menesa'yı Ramazan Bayramı'nın birinci günü fenalaşması üzerine Akdeniz Üniversitesi Hastanesine götürdüğünü söyledi. Kalbi duran kızının, müdahaleye rağmen hayata döndürülemediğini anlatan Kılıç, "Kızımı kontrol eden doktorlar, hastalığının kalbine vuracağını söylemişti, öyle de oldu. Kızımı bayramda kaybettik, çok üzgünüz. Menesa için birçok planımız vardı, daha iyi olabilmesi ümidiyle değişik yerlerde doktorlara götürecektik ama olmadı." dedi. 

Kılıç, Menesa'nın cenazesinin Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verildiğini kaydetti. Pazarcılıkla geçinen 4 çocuklu Zeynel-Remziye Kılıç çifti, beyinde oluşan genetik hastalık 'zellweger' sendromu nedeniyle burnundaki hortumla beslenen kızları Menesa'nın nöbet geçirmesini önleyen ilaçları alabilmek için çelik kasada sakladıkları yaklaşık 40 bin liranın çalındığını belirterek, yetkililerden yardım istemişti.