Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

İnegöl Sağanak Yağmurla Göle Döndü

BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde bugün başlayan ve gün boyu aralıklarla etkili olan sağanak yağmur, yaşamı olumsuz yönde etkiledi.

İnegöl Sağanak Yağmurla Göle Döndü
A+ A-

BURSA'nın İnegöl İlçesi'nde bugün başlayan ve gün boyu aralıklarla etkili olan sağanak yağmur, yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Rögarların tıkanması sonucu birçok ev ve işyeri sular altında kaldı.

Sağanak yağmur, İnegöl'ün Sanayi, Orhaniye, Mesudiye ve Ahmet Akyollu caddeleri başta olmak üzere birçok bölgenin sular altında kalmasına neden oldu. Rögarların tıkanması nedeniyle yollar göle döndü, trafik durma noktasına geldi. Vatandaşlar yolların suyla dolması nedeniyle cami avlusunda kaldırımlarda mahsur kaldı. Bazı vatandaşlar ise ayakkabıları çıkarak su içerisinde geçip evlerinin yolunu tutarken bazıları ise suya aldırış etmeden yollarına devam etti.

İnegöl'ün en işlek caddesi olan Mahmutesatbey caddesinde her yağmur yağdığında yaşanan manzar yine değişmedi. Yolların su gölüne döndüğü caddede vatandaşlar karşıdan karşıya geçmek için büyük çaba harcadı. Araç trafiğinin de yoğun olduğu caddede trafik zaman zaman durma noktasına geldi.

FOTOĞRAFLI