Adil Öksüz'le ilgili gündeme bomba gibi düşecek iddia
3 yaşındaki çocuk unutulduğu serviste havasızlıktan öldü
Genç kadına önce taciz, sonra dayak !

İnternetin yeni fenomeni: infolla okumak!

İnfolla önce ulusal, daha sonra uluslararası seviyede bir bilgi kaynağı olmayı hedefliyor.

A+ A-

Gerek üniversiteler, gerekse içerik sağlayıcı bireyler ve tanıtımına katkı sağladığı ticari işletmeleri büyüyen bir bilgi ekosisteminin paydaşları ve çözüm ortakları olarak gören İnfolla, büyümek isteyen tüm kurum ve kuruluşları İnfolla ailesinin birer üyesi olmaya davet ediyor.

Henüz bir yıllık bir geçmişe sahip infolla.com sitesi internet dünyasını zamanının ötesinde kavramlarla tanıştırmaya devam ediyor. Kısa sürede önemli bir mesafe kaydeden “İlişki Bazlı Bilgi Ağı” tanımlamalı site, 2015 yılı sonu itibarı ile 12 binin üzerinde nitelikli makale ile şimdiden kaydadeğer bir veritabanı oluşturmuş durumda.

Bilginin en üst seviyede üretildiği üniversiteler ile de yakın ilişkiler içinde olduklarını söyleyen infolla.com sitesi geliştiricisi ve yöneticisi Teoman Pasinlioğlu halen 10 civarında Türk devlet üniversitesi ve 6 yabancı devlet üniversitesi ile tüm hakemli dergilerini kendi bünyesinde yayınlamak üzere anlaşma yaptıklarını söyledi.

Üniversitelerden alınan nitelikli akademik makaleler, gerekse konusunda uzman yazarlarca hazırlanan ansiklopedik ve genel kapsamlı makaleleri özgün bir sistematik etrafında bir araya getirdiklerini söyleyen infolla yöneticisi Teoman Pasinlioğlu, şimdiden günlük 20 bin civarı tekil ziyaretçi sayısı ve sosyal medya ağlarında gün geçtikçe artan tanınırlığı ile ülkemizin önde gelen bilgi kaynağı mecralarından birisi olmayı başarmış durumda olduklarını söyledi.

İnfolla özgün ve uçsuz bucaksız bir bilgi evreni olmasının yanısıra, ticari kurumlara ev sahipliği yapacak özgün alt yapısıyla da geleneksel internet mecralarından ayrılıyor!

İnfolla’da, internet dünyasında daha sağlam bir yer edinmeyi amaçlayan tüm işletmeler kendine yer bulabiliyor. Gelişmiş bir bilgi ağı olmasının yanısıra, sunduğu “Kurumsal Sayfa” yapısı ile işletmelere çok uygun fiyata adeta ikinci bir resmi web sayfası oluşturma imkanı veren infolla.com sitesi, ülke çapında her alanda hizmet sunan kuruluşların bir araya toplandığı önemli bir merkez olma niteliğini de taşımakta. Kurumsal sayfa yapısına ek olarak, isteyen işletmelerin çoğu kez milyonlarca okuyucuya ulaşan popüler makalelere uzun süreler boyunca sponsor olması, hem işletmelerin tanınırlığını artırmakta, hem de kurumsal imajlarına önemli katkılar sağlamaktadır. 6 aydan 5 yıla kadar değişen sürelerle istedikleri özgün ve popüler makalelere sponsor olan kuruluşlar, klasik reklam anlayışına kıyasla çok daha etkili ve maliyet etkin bir kurumsal tanıtım mecrasına kavuşmuş oluyorlar.

Gelecekte İnfolla!

Bilgi ağını her geçen gün genişleten infolla.com sitesi ülkemizin en saygın üniversiteleri ile peşpeşe imzaladığı sözleşmelerle akademik dünyanın vazgeçilmez bilgi paylaşım ve erişim ekosistemi olma yolunda ilerlerken, okunabilir nitelikli makaleler dışında, bilgi değeri yüksek ve özenle hazırlanmış eğitici videolarla da bilgi kaynağı olma gücünü artırarak devam ettirmektedir.