Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

İntihar İçin 6. Kattan Atlayan Kadın Çamaşır Teline Takılınca 3. Katın Balkonuna Düştü

Aydın'da bilinmeyen bir nedenden dolayı bunalımda olduğu belirtilen 40 yaşlarındaki bir kadın ölmek için atladığı bir evin 6. Katındaki balkonundan...

İntihar İçin 6. Kattan Atlayan Kadın Çamaşır Teline Takılınca 3. Katın Balkonuna Düştü
A+ A-

Aydın'da bilinmeyen bir nedenden dolayı bunalımda olduğu belirtilen 40 yaşlarındaki bir kadın ölmek için atladığı bir evin 6. Katındaki balkonundan 3. Katın balkonuna düştü. İlginç olayda kadının ikinci kez intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Olay saat 16:00 sıralarında Aydın Efeler İlçesi Güzelhisar Mahallesi Adanan Menderes Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bulvar üzerindeki 65 numaralı 6 katlı Bostancıoğlu Apartmanının en üst katında oturan 40 yaşlarındaki Z.C. bilinmeyen bir nedenle bunalıma girip intihar etmek amacıyla 6. Kattan zemine atladı. Genç kadın boşlukta ilerlerken 5. Kattaki çamaşır serili tele takılınca bu defa tele takılıp zemine düşmek yerine 3. Katın balkonuna düştü. Bina sakinleri gürültü üzerine dışarı çıktıklarında 3. Kat balkonunda 6. Katta oturan Z.C. isimli bayanı yaralı vaziyette buldu. Genç kadını kanlar içerisinde görenler durumu itfaiye ve polisi arayıp yardım istedi. Eve gelen polis ve itfaiye ekipleri apartmanın 3. Katındaki daireye girip yaralı bayanı balkondan aldı. Başından ve vücudunun değişik yerlerinden yaralandığı belirlenen Z.C. mahsur kaldığı dairenin balkonundan sedye ile alınıp ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Bir süredir psikolojik sorunları olduğu ve tedavi gördüğü öğrenilen 40 yaşlarındaki Z.C.'nin daha önce de aynı şekilde intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

Polis tarafından el konulan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.