İslam Memiş altının nereye kadar yükseleceğini açıkladı

İslam Memiş altının nereye kadar yükseleceğini açıkladı

Özellikle altın yatırımcılarının sıkı takip ettiği para ve altın piyasaları uzmanı İslam Memiş, yeniden uçuşa geçen altın fiyatları için direnç ve destek seviyelerini açıkladı.

Altın ve para piyasaları konusunda uzman olan finans analisti İslam Memiş altın fiyatlarında hala beklenen yükseliş trendinin başlamadığını açıklarken gram altının 1400 TL’ye kadar yükseleceğini belirtti.

Altın fiyatlarına dair gelişmeleri anlatmak üzere TGRT Haber’de bilgiler veren İslam Memiş gram altın fiyatının destek ve direnç seviyelerini açıkladı.
 
Yıl sonu gram altın beklentisi hakkında da açıklamalarda bulunan İslam Memiş programda “Gram altın fiyatında 965 TL seviyesi güçlü bir direnç seviyesi. Eğer üzerinde kalıcı olabilirse bu yükselişlerin 980 TL seviyesine kadar devam edeceğini düşünüyorum” dedi.
 
Gram altın fiyatındaki beklentisinin 1400 TL olduğunu ifade eden Memiş “ Temmuz ayı itibariyle 1000 tl üzerindeki ataklarla birlikte yıl sonuna kadar 1450 TL seviyesini görmemiz muhtemel bir sonuç olabilir. Benim yıllık öngörümde herhangi bir değişiklik yok” ifadelerini kullandı.