Deniz Baykal'ın son sağlık durumu
Kasko sigortasında flaş gelişme
Monaco - Beşiktaş: 1-2

İstanbul Valiliği şehit ve yaralı sayısını açıkladı !

İstanbul Valiliği, darbe girişimi sonrası 59 kişinin şehit olduğunu 952 kişinin ise yaralandığını bildirdi.

İstanbul Valiliği şehit ve yaralı sayısını açıkladı !
A+ A-

İstanbul Valiliği, bölücü terör örgütü FETÖ'nün darbe girişimi nedeniyle çıkan olaylarda 59 kişinin şehit olduğunu, 952 kişinin ise yaralandığını bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, darbe girişimi nedeniyle çıkan olaylarda yaralananların tedavileri Haydarpaşa Numune, Haseki, Göztepe, Şişli Hamidiye Etfaleğitim ve araştırma hastaneleri başta olmak üzere kentteki çeşitli sağlık kuruluşlarında devam ediyor. 

Olaylarda hayatını kaybedenlerden 17'sinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğu belirtildi. Bu arada, olaylarda yaralanmalarının ardından Göztepe Medical ParkHastanesine kaldırılan 1'i ağır 9 kişi ile Beykoz Devlet Hastanesinde bulunan 30 yaralının da tedavileri sürüyor. FETÖ mensuplarının darbe girişimine karşı yapılan protestolar sırasında yaralanan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu'nun da sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Öte yandan, Göztepe Medical Park Hastanesine ağır yaralı olarak getirilen 1'i polismemuru 3 kişi ile Beykoz Devlet Hastanesinde İsmail Kefal ve Hasan Kaya hayatını kaybetti.