İzmir’de Gol Sesi Çıkmadı

Balıkesirspor'la 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından konuşan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, kazandıkları 1 puanın kendileri için önemli...

İzmir’de Gol Sesi Çıkmadı
A+ A-

Balıkesirspor'la 0-0 berabere kaldıkları maçın ardından konuşan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, kazandıkları 1 puanın kendileri için önemli olduğunu söyledi.

PTT 1. Lig'in 29. hafta maçında Balıkesirspor'u konuk eden Altınordu, rakibiyle golsüz berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, geçtiğimiz hafta son dakikada kaybettikleri galibiyetin morallerini bozduğunu söyledi. Balıkesirspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu ifade eden Eroğlu, "Amacımız ilk yarıda oyunu tutmaktı, ikinci yarı tempomuzu artırıp hücum yapmayı planlıyorduk. Golü bulamayınca maç berabere bitti. Kazanmak istediğimiz bir maçtı. 1 puanın değeri bile çok yüksek. Puanın öneminin farkındayız. Deplasmanda daha öz güvenli, daha iyi futbol oynuyoruz. 4 gün sonra Malatya maçı var. Bugün kaybettiğimiz 2 puanı Malatya'da telafi etmek istiyoruz" dedi. Konuk ekibin 1-2 pozisyonu olduğunu anlatan Eroğlu, "İkinci yarı biz daha iyi oynadık, bir topumuz direkten döndü. Maçı kazanabilirdik ama olmadı" diye konuştu.