AK Partili vekilden Melih Gökçek açıklaması
Kadıköy'de linç girişimi ! Satırla saldırdıalr
Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü

Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Şahin Ateş:"herşey Güzel İlerliyor"

NURİ Harun Ateş, sanatçının şahsına özgü türde bir gösteri olan "'Kafası Karışık Kontrtenor'" ile aynı ismi taşıyan albüm, büyük beğeni topluyor.

Kafası Karışık Kontrtenor Nuri Şahin Ateş:"herşey Güzel İlerliyor"
A+ A-

NURİ Harun Ateş, sanatçının şahsına özgü türde bir gösteri olan "'Kafası Karışık Kontrtenor'" ile aynı ismi taşıyan albüm, büyük beğeni topluyor. Çocukluğundan beri sahnede olmak ve şarkı söylemek dışında hiçbir şey hayal etmeyen Ateş, tutarlı ve renkli gösterisiyle hayranlarını mutlu etmeye devam ediyor.

Ateş, doğuştan yetenekli olduğunu dile getirerek ilk albümünün tanışma ve kendi hikayesini anlattığı albümünde,renkten renge dönüştürebildiği bir sesi, kılıktan kılığa sokabildiği bir vokal kabiliyeti var.

''KÜÇÜKLÜKTEN BERİ MÜZİĞE DUYARLI BİRİYİM''

Annesinin ve babasının eczacı olduğunu ve aileden kimsenin müzisyen olmadığını dile getiren Ateş,''Küçüklüğümden beri müziğe olan ilgim var ve bu ilgimi Ajda Pekkan ile şan dersi alarak daha üst düzeylere taşıdım. Kalbim sahne için çarpıyordu ama ailem hep eczacı olmamı istiyordu ben harçlıklarımı biriktirerek konservatuvara gittim'" dedi.

''AYNALARIN KARŞISINDA KENDİME KIYAFET YAPAN ÇOCUKTUM''

Kostümleriyle ve sahne şovuyla dikkat çeken ve gelen eleştirilere cevap veren Ateş,''Ben küçüklüğümden beri aynaların karşısında kendime kıyafet yapan çocuktum bu yüzden de sahnede olmak istediğim karakter bu albümü de böyle tasarladım hem sevdiğim müzikler olacak hem istediğim kostümler olacak tamamen kendim olarak çıkacağım'" dedi.

''İŞİMİ HAYATIMIN ODAK NOKTASINA KOYDUM''

Albüm satışlarının çok iyi gittiğini ve tepkilerinde olumlu olduğunu dile getirerek, sesi için gelen yorumlara değinen Ateş,''Yeni şarkılar yapmaya devam ediyorum her geçen gün yeni şarkılar ekleniyor. Sesimi kız sesine benzetiyorlar aslında bu işin doğasında var Kontrtenorüm ben tabi insanlar garipsiyorlar ama bu benim normal doğal sesim. İşime aşığım ben sektörün içinde bir sürü öge var kimisi para kazanmak için kimisi başka bir şey yapamadığı için bu işe yöneliyor oysa benim küçüklükten beri hayalim sahnede olmak dinleyicilerle karşılıklı kalp atışlarının verdiği hazzı alabilmek ben bu işi hayatımın odak noktasına koydum'" dedi.