Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü
FETÖ'ye varis darbesi ! Tutuklandı
Bakan açıkladı: Köprü'den çift yönlü ücret mi alınacak?

Karşıyaka-giresunspor Maçı Soyunma Odaları

PTT 1. Lig'de Giresunspor'u 2-1 mağlup ederek 8 maç sonra galip gelen Karşıyaka'da Teknik Direktör Soner Tolungüç, "Pes etmek yol, yolumuza devam edeceğiz"...

Karşıyaka-giresunspor Maçı Soyunma Odaları
A+ A-

PTT 1. Lig'de Giresunspor'u 2-1 mağlup ederek 8 maç sonra galip gelen Karşıyaka'da Teknik Direktör Soner Tolungüç, "Pes etmek yol, yolumuza devam edeceğiz" dedi.

'PES ETMEK YOK'

Tolungüç, maçın ardından, kazanma duygusunu tatmanın kendilerine moral vereceğini söyledi. Ligde hangi konumda olduklarını bildiklerini kaydeden Tolungüç, şöyle konuştu:

"Geçen haftalarda şanssız maçlar kaybettik. Ben her zaman ligin üst ve altındaki takımlarının oyun anlayışının farkı olmadığını söylüyorum. Kalan 5 maçı aynı şekilde oynayarak kazanmak isteyeceğiz. Pes etmek yok. Yolumuza devam edeceğiz. Takımda saha içinde her istediğimizi yapmaya çalışan, rakibin baskısında bile fiziksel olarak düşüş yaşamasına rağmen ekstra güç harcayarak ayakta kalmaya çalışan oyuncuları kutluyorum. Yardımlaşma böyle olur" dedi. Son iki maçta Erhan, Battal, Fatih gibi gençlere şans veren Tolungüç, kendisi için tecrübeli-genç futbolcu farkı olmadığını söyledi.

FIDSATLARI KAÇIRDIK

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, hem Karşıyaka'nın hem de kendi rakiplerinin puan kaybettiği haftada önemli bir fırsatı kaçırdıklarını söyledi. Maça çok kötü başladıklarını kaydeden Sözeri, "Üst üste 2 gol yedik, 2 Vedat'ın da sakatlanması bizi rotasyon anlamında zorladı. Devre arasında biraz toparlandık. Oyunu 55. dakikadan sonra rakip alana yıktık ama puan getirecek golleri bulamadık. Çok önemli bir avantajı kaçırdık, kırılma maçlarını atlatamıyoruz. Samsunspor maçına odaklanacağız, büyük avantaj kaçırdık ama hala hedefimiz devam ediyor" diye konuştu.