Şaka değil gerçek; 9 bin liraya çalıştıracak işçi bulamıyorlar !
AK Partili Şaban Dişli neden istifa etti ?
İstifası istenen başkandan olay olacak hareket

Karşıyaka-giresunspor Notlar

PTT 1'inci Lig'de küme kalma şansı mucizelere kalan Karşıyaka'da teknik direktör Soner Tolungüç, 2-0 kaybedilen son Göztepe derbisinin ilk 11'inde 6 değişiklik...

Karşıyaka-giresunspor Notlar
A+ A-

PTT 1'inci Lig'de küme kalma şansı mucizelere kalan Karşıyaka'da teknik direktör Soner Tolungüç, 2-0 kaybedilen son Göztepe derbisinin ilk 11'inde 6 değişiklik birden yaparak takımını sahaya sürdü.

Yeşil kırmızılılarda Tayfun, Can, Tisdell, başına dikiş atılan Berkay Can, cezalı Ömer Can ve Ömer Kandemir'in yerine Battal, Mahmut, Abdülhamit ile cezası biten Gökhan, Mustafa ve İbrahim görev yaptı. Kümede kalma hattının 10 puan gerisindeki Karşıyaka'yı taraftarı da yalnız bıraktı.

FUTBULCULARA TEPKİ

Play off hattındaki Giresunspor karşısında tribünlerde çok az sayıda yeşil kırmızılı taraftar vardı. Bazı taraftarlar maç öncesi ısınmaya çıkan takıma, "Aldığınız paranın hakkını verin. Biraz olsun utanın, oynayın. Ayıp" diye tepki gösterdi.

Karşıyaka'da devre arasında kadro dışı kaldıktan sonra alacakları için Futbol Federasyonu'na başvuran iki isimden Mehmet Akgün'ün ardından Engin Baytar da sözleşmesini resmi olarak tek taraflı fesh etti.

Karşıyaka, 157 bin TL alacağı için Federasyon'un yolunu tutan Engin'e ödeme yapmama kararı almış, futbolcu yasal sürede parasını tahsil edemeyince fesih hakkı kazanmıştı.