Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Kaymakam Öz, Yatırımları Yerinde İnceledi

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, Aziziye Kayapa Mahallesi sınırlarında bulunan Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisi'ni ve bin küçükbaş hayvan kapasiteli damızlık...

Kaymakam Öz, Yatırımları Yerinde İnceledi
A+ A-

Aziziye Kaymakamı Zafer Öz, Aziziye Kayapa Mahallesi sınırlarında bulunan Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisi'ni ve bin küçükbaş hayvan kapasiteli damızlık koyun tesislerini gezdi.

Kaymakam Öz; İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Karaoğlan, İlçe Jandarma Komutanı Cem Karakaş, İlçe Tarım Müdürü Ümit Koç, İlçe Daphan Sulama Birliği Başkanı Emrullah Akpınar ile birlikte Kayapa Mahallesi sınırlarında inşası devam eden Et ve Et Ürünleri Entegre Tesisi ile 1000 küçükbaş hayvan kapasiteli damızlık koyun tesisleri ünite ve birimlerini yakından inceleyerek yetkililerinden tesis ile ilgili bilgiler aldı.

Kaymakam Öz, burada yaptığı değerlendirmede, Et ve Süt Kurumu'na devredilecek olan yatırımın Doğu Anadolu Bölgesi ve Türkiye'deki hayvancılığa büyük katkı sunacağını kaydederek yatırımın Bölge ve Türkiye'deki hayvancılık sektörüne hayırlar getirmesini temenni etti.