Kediciklerden PKK açıklaması

Canlı yayına katılan Adnan Oktar'ın kediciklerinden Didem Ürer çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kediciklerden PKK açıklaması
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Kedicikler, canlı yayında ''PKK'dan tehdit aldık. Bu kadar korkulacak bir örgüt değil. PKK propaganda gücünden dolayı böyle oluyor." şeklinde konuştular.

Beyaz TV'de Tahir Sarıkaya'nın sunduğu 'Uyan Türkiyem' programına konuk olan Adnan Oktar'ın kedicikleri canlı yayında PKK hakkında şok iddialarda bulundu.

"PKK'DAN TEHDİT ALDIK"

Adnan Oktar'ın kedicikleri PKK'dan tehdit aldıklarını anlatarak, ' 'PKK'dan tehdit aldık. PKK bu kadar korkulacak bir örgüt değil. PKKkorkak aslında. PKK'nın propaganda gücünden dolayı böyle oluyor.'' şeklinde konuştular.

Sunucu Tahir Sarıkaya, ''PKK ile iligili çok sert açıklamalarınız var, PKK'dan tehdit aldınız mı?'' şeklindeki sorusuna; Kediciklerden Didem Ürer şunları söyledi:

' 'PKK'dan tehdit aldık. Emniyet Adnan Hoca'ya koruma teklifinde bulunuldu. Hocamız kabul etmedi. Bizi Allah korur. PKK, bu kadar korkulacak bir örgüt değil. PKK korkak aslında. PKK'nın propaganda gücünden dolayı böyle oluyor. Kanallarda 'Ocaklara yas düştü' haberi verirseniz PKK propagandasını yapmış oluyorsunuz." dedi.

''IŞID PKK'NIN KÖKÜNÜ KAZIYACAK''

Didem Ürer, ''Aslında PKK'nın sonu geldi. Ülkemizin güneyinde IŞİD var. IŞİD Türkiye için birinci dereceden bir tehlike değil. PKK'nın kökünü kazıyacağını sonuna kadar duyuruyorlar.'' dedi.

Sarıkaya IŞİD'a yakınmısınız? şeklinde sorusuna Ürer şunları söyledi:

''Biz her türlü şiddete karşıyız. Burda bir gerçek var. IŞİD Türkiye için bir tehdit değil bu resmen görülüyor. Güneydoğuda gençleri açıkca eğitime alan PKK varken, bazı siyasetçiler Güneydoğu'ya giderek, "IŞİD gençleri kandırıyor" açıklamasını yapıyorlar. PKKgençlerimizi nasıl kandırıyor sorusunu soramıyoruz. IŞID PKK'nın kökünü kazıyacak.PKK'nın sonu geldi. Türk hükümetine teslim olmaları gerekiyor." dedi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News