AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

Kesob Başkanı Ahmet Övüç:

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Avüç, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Kesob Başkanı Ahmet Övüç:
A+ A-

Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Avüç, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

KESOB Başkanı Ahmet Övüç; Alemlere rahmet olarak gönderilen, Peygamberimiz Hz. Muhammet Mustafa (S.A.V.) Efendimizin dünya teşriflerinin 1445. yıldönümüne tüm İslam alemi olarak erişmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiği mesajında; "Peygamberimizin doğumu, dünyaya gelişi, tüm insanlık için bir dönüm noktasıdır. Peygamber Efendimizin hayatı ve yaşam biçimi bizler için en iyi şekilde örnek teşkil etmektedir. Şiddetin, nefretin, terörün ve bencilliğin arttığı, kardeşçe ve barış içinde bir arada yaşama özlemlerinin her zamankinden daha fazla öne çıktığı günümüzde, O'nu doğru anlamak büyük önem taşımaktadır. Yüce peygamberimizi anlamaya ve anlatmaya, onun sevgisi etrafında birleşmeye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktayız. Bu sebeple etrafına ışık saçan yüce bir kandil gibi olan peygamber efendimizi sevmek, imanımızın bir cüzü ve onun övülmüş ümmetinden olmanın bir gereğidir. O'nun asırlara örnek olacak saygı, sevgi, tevazu, kardeşlik ve hoşgörüyle dolu kişiliğini ve hayatını iyi anlamalı ve sünnetlerini gerçekleştirmek için birbirimizle yarış içerisinde olmalıyız. Bu vesileyle Kutlu Doğum Haftası'nın dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliği pekiştirmesi ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm İslam aleminin, tüm hemşehrilerimizin ve esnaf sanatkarlarımızın Kutlu Doğum Haftasını kutluyor, saygılar sunuyorum" ifadelerine yer verdi.