Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Kılıçdaroğlu’na Bir Tepkide Foça’daki Ak Kadınlardan

AK Parti Foça kadın kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine...

Kılıçdaroğlu’na Bir Tepkide Foça’daki Ak Kadınlardan
A+ A-

AK Parti Foça kadın kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine tepki göstererek basın açıklaması yaptı.

AK Parti Foça kadın kolları üyeleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'yla ilgi sözlerine tepki için bir araya geldi. Foça Demokrasi Meydanı'nda toplanan ak kadınlar, basın açıklaması yaptı. AK Parti Foça Kadın Kolları Başkanı Fatma Tilki, yaptığı açıklamada Kılıçdaroğlu'nu kınadı. Tilki, "İfadeler, Türk siyasi tarihine kara bir leke olarak geçti. Kadına karşı cinsiyetçi ve karanlık zihniyetin ürünü olan ana muhalefet partisi genel başkanını bir kez daha kınıyoruz. Karar alma mekanizmalarında ve siyasette daha çok kadın olmalı iddiasında bulunanların, siyasetin tam merkezinde yer alan bir kadına yönelik sözleri, kendi riyakarlığını bir kez daha göstermiştir" dedi.

Açıklamaya ayrıca AK Parti Foça İlçe Başkanı Avukat Kadir Özgirgin ve yönetim kurulu üyeleri de katılırken, partililer açıklamanın ardından olaysız dağıldı.