PKK, 64 camiyi ibadete kapattı !
Düğünde takı kavgası: 17 yaralı
Artık kendi aracınızda sigara içemeyeceksiniz

Kişisel jet deneyiminin yeni adı: Eclipse 500

Uçuş saatini beklemek istemeyen Türk iş adamları kişisel jete yöneldi.

A+ A-

Ortakları arasında EA Havacılık’ın da bulunduğu EclipseAerospace tarafından üretilen hafif jet uçağı Eclipse 500, İstanbul’da uçak bakım ve işletme hizmetleri sağlayan Genel Havacılık A.Ş. tarafından Atatürk Havalimanı’nda iş adamlarına hizmet vermeye başladı.

Tarifeli havayolların hizmet vermediği veya büyük jetlerin inemediği birçok şehre direkt uçma imkânına sahip olan Eclipse 500, modern yapısı ve maliyet etkin özelliği ile öne çıkıyor. 3 saat havada kalabilen Eclipse 500 ile Türkiye çevresindeki önemli şehirlerin trafiği daha az olan alternatif havaalanlarına inerek iş adamlarına esneklik sağlıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Genel Havacılık A.Ş. tarafından Eclipse 500 sahiplerine bakım, onarım ve geliştirme hizmetlerinin sunulduğunu belirten EclipseAerospace EMEA Direktörü Turhan Gungor, Türk iş adamları arasında giderek yaygınlaşan kişisel jet deneyimini anlattı:
“Kişisel jet deneyimini daha geniş kitlelere sunmak için tasarlanan Eclipse 500 Türkiye’de iş adamlarının gittikçe daha çok ilgi gösterdiği bir uçak. Programlarını havayolları tarifeleri ile kısıtlamak istemeyen ve bu sebeple iş jetlerine yönelen iş adamlarımız; kullanım kolaylığı, dünyanın en sessiz çift motorlu jeti unvanına sahip olması sebebiyle konforu ve en yakın rakibinden yüzde 30 daha az yakıt harcayan maliyet etkin özellikleri sayesinde Eclipse 500’ü gerek iş seyahatlerinde gerekse tatil uçuşlarında tercih ediyor.”

John Travolta gibi ünlü isimler ve Liebherr gibi Avrupa’nın önde gelen endüstri devleri tarafından tercih edilen Eclipse 500 uçağının Türkiye, Avrupa, Rusya ve Orta Doğu Satış Temsilciliğini EA Havacılık üstleniyor.John Travolta ve RalfSchumacher gibi ünlü isimlerin de tercih ettiği Eclipse 500 uçağının Türkiye, Avrupa, Rusya ve Orta Doğu Satış Temsilciliğini EA Havacılık üstleniyor.